Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

24.05.18

Izstāde "Neparastie mākslinieki’’

Sākot ar 22. maiju liepājniekiem un Liepājas viesiem 1.stāvā ir iespēja apskatīt radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” audzēkņu darbu izstādi “Neparastie mākslinieki”.
Izstādes darbu autori ir radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” audzēkņi. Izstādē aplūkojamie darbi ir veidoti gleznieciskajā tehnikā, kas saspēlē ar formu ģeometriskumu, krāsu laukumiem, rada interesantas formas stilizāciju rotaļas. Darbi tapuši iedvesmojoties no Kubisma un Pablo Pikaso daiļrades. Darbus apvieno tehnika, kādā tie ir veidoti, bet atšķirību piešķir katra bērna individuālā kompozīcija, krāsu salikumus, tēli un rokraksts.

Studijas vadītāja I.E.Rasa: “Vērojot audzēkņu darba gaitu un fantāzijas rotaļas, radošais process man katru dienu bija ar kādu pārsteiguma momentu. Ļoti interesanti bija piedāvāt audzēkņiem radīt savus darbus atšķirīgus no iepazītajām klasiskajām tehnikām, iepazīties ar Kubisma novirzienu mākslā un Pablo Pikaso daiļradi un kā pārsteigumu sagaidīt gala rezultātu katram darbam. Man kā pedagogam ļoti svarīgi ir dot zināšanas dažādās mākslas tehnikās un pamatpricipos, tajā pašā laikā iedrošināt katru veidot savu rokrakstu un attīstīt individuālo redzējumu par pasauli mākslā un mākslu pasaulē.”
Izstāde būs apskatāma līdz 15. jūnijam.