Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

23.01.19

Skatāma izstāde "Es lasu! Vai Tu lasi?"

Izdevniecība “Rīgas Viļņi” turpina iniciatīvu par drukātās preses lasīšanas veicināšanu ar fotoizstādi tirdzniecības namā “Kurzeme”.

Izdevniecība “Rīgas Viļņi” turpina iniciatīvu par preses lasīšanas veicināšanu ar ceļojošo fotoizstādi un kampaņu medijos. Iniciatīvas mērķis ir pievērst uzmanību drukātajiem medijiem, kas rada profesionālu, daudzveidīgu saturu, kāds nav atrodams nekur citur. Aicinām ikvienu atšķirt žurnālu vai avīzi un izlasīt īstus stāstus, ko radījuši savas jomas lietpratēji, apverot visplašāko tēmu spektru – intervijas, politiku, sociālus jautājumus, televīziju un izklaidi, modi, dizainu, veselību, mistiku, praktiskus padomus, piedzīvojumus un daudzas citas.

Preses lasīšanas iniciatīvai atbalstu sniegušas arī sabiedrībā pazīstamas un iemīļotas personības – Intars Busulis, Anatolijs Kreipāns, Olga Dreģe, Anatolijs Danilāns u. c., kas apliecina, ka drukāto mediju tradīcija vieno dažādu profesiju pārstāvjus, vecuma grupas un intereses. Drukāto mediju autoru materiāli bieži gūst plašu sabiedrības rezonansi, tiek citēti un kļūst par diskusiju avotu gan privātajā, gan publiskajā telpā. Izdevniecības profesionāļu komanda ir klāt visos svarīgajos notikumos, runā ar interesantākajiem cilvēkiem un stāsta to lasītājiem jau vairāk nekā 20 gadus.

Izdevniecība “Rīgas Viļņi” ir viens no lielākajiem drukāto un digitālo mediju uzņēmumiem Latvijā, kas veiksmīgi darbojas arī citās valstīs. Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs izvēlas lasīt izdevniecības “Rīgas Viļņi” preses izdevumus, un kopā ar portālu auditoriju lasītāju skaits ir vairāk nekā viens miljons! Izdevniecība “Rīgas Viļņi” izdod vairāk nekā 20 preses izdevumu un uztur divus interneta ziņu portālus krievu un latviešu valodā: Rīgas Viļņi, Patiesā Dzīve, 100 labi padomi, Kas Jauns, Kas Jauns Avīze, 9Vīri, OK!, Pastaiga, Pastaiga.ru, Tautas Veselības Avīze, Laimīgā Programma, Otkrito, Mīklas, Ko Ārsti Tev Nestāsta, Ko Gydytojai Tau Nepasako, Mida Arstid Sulle Ei Raagi, www.jauns.lv, www.otkrito.lv. Papildus tiek izdoti arī dažādi tematiskie žurnālu speciālizlaidumi.

Izstāde TN „Kurzeme” trešajā stāvā apskatāma līdz 28. februārim.