Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

12.02.19

Māmiņu institūts aicina izzināt aromterapijas pasauli

TN “Kurzeme” sadarbībā ar biedrību “Tu esi gaidīts” aicina uz "Māmiņu institūts" lekciju ciklu, kas norisināsies 23. februārī no plkst. 12:00 -15:00 tirdzniecība nama 4. stāvā.

Šajā reizē tiksimies ar lielisko aromterapeiti Anna Rozniece un iepazīsim aromterapijas pasauli!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par Annu
"Mani sauc Anna Rozniece un es strādāju ar cilvēkiem ar augu atbalstu ēterisko eļļu veidā. Aromterapijai ir sena vēsture, cilvēce vienmēr ir centusies notvert augu aromātiskās īpašības un pielietot tās arī dziedniecībā. Ēteriskās eļļas mūsdienu izpratnē ir visspēcīgākais augu preperāts kāds pieejams, tādēļ ar lielu pietāti jāizturas pret šo jaudu, kas ir pat vienā ēteriskās eļļas pilienā. Ir būtiski izprast ēterisko eļļu iedarbības pamatprincipus, kā arī iemācīties izsvērt ieguvumu pret risku, lietojot ēteriskās eļļas, it sevišķi maigākajiem cilvēces pārstāvjiem - bērniem un mammām. Šajā reizē ar lielāko prieku dalīšos savās zināšanās par tēmām, kas skar tieši šīs grupas. Jo izprotot drošas pielietošanas principus, ēteriskās eļļas var kļūt par skaistu atbalstu dzīves posmos, kas saistīti ar maza bērniņa ienākšanu ģimenē."

Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu komplektu 50 EUR vērtībā no pasākuma atbalstītāja - EUROAPTIEKA.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot epastu uz infocentrs@tnkurzeme.lv.

Paldies par atbalstu mūsu draugiem Euroaptieka, KidzOne Latvija, Palmers Latvia, Happy Latvia!
 *Pasākums publicitātes nolūkiem tiks fotogrāfēts.