Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

25.02.19

BĒRNU RĪTI sestdienās!

Tiekamies martā “Bērnu rītos" sestdienās no plkst. 11:00 -14:00!

Mazajiem “Bērnu rītu” dalībniekiem būs iespēja vērot un piedalīties dažādos tematiskos pasākumos, radošās un izzinošās darbnīcās un labaratorijās, aktivitātēs un konkursos.

"Bērnu rītu” programma marta sestdienās:
2. marts – DZIRDES DIENA. Mācīsimies rūpēties par ausīm, uzzināsim, kā tās ir veidotas un izgatavosim paši savas svētku ausis.
9. marts – LĒDIJU UN BRUŅINIEKU SKOLA. Pucēsimies, veidosim frizūras, rotas matiem, puišiem būs iespēja sagatavot dāvanas dāmām, izveidot zobenus no baloniem un piedalīties bruņieniku turnīrā un dažādās atrakcijās.
16. marts - MIEGA DIENA. Uzzināsim cik daudz guļam dzīves laikā, iemācīsimies veidot dienas ritmu, lai pietiktu laika kārtīgam miegam, veidosim kolāžu, kas palīdzēs brīžos, kad nevar aizmigt, kā arī būs īpaši pamošanās rituāli zumbas stilā.
23. marts - ZINĀTNISKĀS DARBNĪCAS kopā ar STEM vēstniecību. 
30. marts - TEĀTRA DIENA. Visa dzīve kā izrāde un katrs cilvēks tajā aktieris. Spēlēsim teātri, ietērpsimies kostīmos un pat izgatavosim tos. Iepazīsimies ar dažādām lugām un interesantiem stāstiem.


Pasākumi notiek otrajā stāvā un ir piemēroti 3 līdz 10 gadus veciem bērniem atkarībā no konkrētās dienas programmas. Plašāka informācija par gaidāmajiem “Bērnu rītu” pasākumiem pieejama TN "Kurzeme"mājas lapā un Facebook lapā https://www.facebook.com/TNKurzeme/.