Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

03.04.19

Jaņa Vecbrāļa rīkoto foto kursu "Fotogrāfijas pamati" absolventu, kā arī paša pasniedzēja darbi.

No 3. aprīļa līdz 2. maijam tirdzniecības nama 3. stāvā skatāma Jaņa Vecbrāļa rīkoto foto kursu "Fotogrāfijas pamati" absolventu, kā arī paša pasniedzēja darbi.

Fotoizstādi veido kursantu labākie darbi, kas veidoti dāžādās kursantiem tuvās tehnikās un stilos, kā arī paša Vecbrāļa mīļākie foto mirkļi no izstādes "Saskati mūziku 2".
Apmācību ietvaros kursanti tiek iepazīstināti ar fotografēšanas pamatprincipiem, dažādām tehnikām un žanriem, kompozīcijas pamatiem. Mājas uzdevumos teorētiskās zināšanas tiek papildinātas ar praksi un iegūtās fotogrāfijas diskusiju veidā tiek kopīgi izvērtētas un analizētas, lai kursantiem veidotos izpratne par to, kā iegūt labu, kvalitatīvu attēlu.
Sešu gadu laikā Jāņa Vecbrāļa foto kursus "Fotogrāfijas pamati" noklausījušies vairāk kā 200 interesentu. No kursu klausītājiem izveidojusies aktīvistu grupa “Liepājas pozītīvs”, kura turpina tikties un dalīties pieredzē, kopīgi mācīties, kā arī aktīvi piedalās dažādās foto aktivitātēs Liepājā, Latvijā un ārzemēs.
Jānis Vecbrālis: "Man patiess gandarījums, ka mani kursanti saņemās un piekrīt pārkāpt savai nedrošībai, bailēm un uzstājas publiski. Protams, ne visi pēc kursu noklausīšanās aktīvi turpina fotogrāfēt, kāds piedalās kursos, lai saprastu fotogrāfijas pamatus un izmantotu to pats savam mājas albūmam, kāds saprot, ka fotogrāfija tomēr nav viņa lieta.”
Jauns “Fotogrāfijas pamati” kurss tiks uzsākts rudenī. Nodarbības notiek SBArt fotostudijas telpās, Avotu 4, Liepājā. Interesenti var pieteikties, rakstot uz sbart@sbart.lv vai sekojot jaunumiem mājas lapā www.sbart.lv