Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

05.06.19

Izstāde “Sveika, vasara!”

Līdz 7. jūlijam tirdzniecības namā “Kurzeme” 3. stāvā ir skatāma radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” audzēkņu darbu izstāde “ Sveika, vasara!”

Darbu autori ir radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” audzēkņi vecumā no 4 līdz 13 gadiem. Izstādē aplūkojamie darbi tapuši radošo nodarbību laikā. Nodarbību laikā bērni studēja ziedus, kukaiņus un tauriņus, veidojot košās kompozīcijās, kā arī grafiskos izteiksmes līdzekļus un dažādas tehnikas. Izstādē vienotā ekspozīcijā ir apskatāmas gleznieciskā un grafiskā tehnikā veidoti krāsaini un koši darbi.

Audzēkņi studijā apgūst gan klasiskās vizuālās mākslas pamatus, gan eksperimentē arī dažādām mākslinieciskajām tehnikām, kas nodrošina daudzveidīgu tehniku apguvi un sava rokraksta veidošanos, paralēli apgūstot vizuāli plastiskās mākslas pamatprincipus kompozīcijā, krāsu mācībā un plašajā mākslas valodā. Studijas vadītāja Ilze Elizabete Rasa: “Izstādē aplūkojamos darbus apvieno vasarīga un rotaļiga noskaņa. Darbos var redzēt pavasara pamodināto bērnu rotaļīgumu un dzīvesprieku. Darbi ir koši un krāsaini un saulaini, un tādu novēlam visiem šo vasaru un bīvlaiku!’’

Izstāde TN „Kurzeme” trešajā stāvā apskatāma līdz 7. jūlijam.