Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

17.10.19

Aicina uz zinātkāres sestdienām "Mazie Einšteini"

Jau par tradīciju kļuvušais pasākuma cikls “Bērnu rīti” tirdzniecības namā “Kurzeme” ieguvis jaunu formātu un aicina mazos liepājniekus uz zinātkāres sestdienām “Mazie Einšteini”.

Reizi mēnesī, sestdienās, no plkst. 12:00 – 15:00 pasākuma dalībniekiem būs iespēja izzināt ne tikai dabas likumus mums apkārt, bet arī interaktīvā veidā apgūt dažādus fizikas un ķīmijas procesus – vērojot paraugdemonstrējumus, pašiem veicot eksperimentus, iesaistoties gardumu gatavošanā un baudot popkornu kino pēcpusdienās. Piedaloties pasākumā, būs iespēja piedalīties loterijā un laimēt arī dažādas balviņas no tirdzniecības nama veikaliem. Programma būs daudzveidīga, tā kā katrs atradīs ko sev piemērotu!

Tuvāko „Mazo Einšteinu” pasākuma cikla tēmas:
26. oktobris – Elektrības spēks
23. novembris – Skaņas noslēpumi
14. decembris – Svētku brīnumam pa pēdām

Zinātniskās darbnīcas notiek sadarbībā ar STEM vēstniecību. Pasākumi piemēroti 3 līdz 10 gadus veciem bērniem atkarībā no konkrētās dienas programmas. Lai uzzinātu vairāk par gaidāmajiem “Mazie Einšteini” pasākumiem, sekojiet līdzi informācijai www.tnkurzeme.lv un Facebook lapā https://www.facebook.com/TNKurzeme/.
Dalība pasākumos bez maksas.

Pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas TN ”Kurzeme” mājas un sociālo tīklu lapās.