Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

06.03.20

Aicinām uz "Māmiņu institūts" martā!

21. martā "Māmiņu institūtā" par to kā bērna veselību ietekmē mammas un tēta emocijas, kā arī par emocijām kopumā- kas tās ir un ko ar tām darīt, par liekā svara psiholoģiskiem iemesliem, par meditāciju un par to, ka svars ir galvā, stāstīs Ineta Meldere, Veselības zinātņu maģistre veselības aprūpē ar ievirzi - garīgā veselība.

Savukārt par sievietes skaistumu un veselību, par diastāzes mazināšanu, par uzturu labai pašsajūtai un sportu, stāstīs sertificēta fitnesa trenere, divu bērnu mamma Anastasija Pečkureva.

Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu grozu no veikala "Multilukss".

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot e-pastu uz infocentrs@tnkurzeme.Iv.

Mūs atbalsta LAIMA, KidzOne Latvija, Palmers Latvia, Happy Latvia, Upele. Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas TN ”Kurzeme” mājas un sociālo tīklu lapās.