Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

10.06.20

"Mazās bildes Liepājā"

Gaidot mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” 35 gadu jubileju, TN "Kurzeme" notiek pasākums “MAZĀS BILDES Liepājā”. Izstādi “Pastkastītes” veidojuši festivāla “BILDES” dalībnieki.

Izstādē apskatāmi 24 mākslas darbi. Izstādes dalībnieki ir mūziķi, mākslinieki, dažādu radošu profesiju pārstāvji, kā arī viņu bērni. Pastkastītes izstādei apgleznojuši Armands Alksnis, Raimonds Bartaševičs, Juris Kaukulis, Jānis Vanadziņš, Arnis Veisbārdis, Varis Vētra, Arvīds Plokšta, Inese Mailīte, Aleksejs Naumovs Andra Rācenāja, Inga Pērkons u.c.

“MAZĀS BILDES Liepājā” rīko “BILŽU BIROJS” sadarbībā ar Liepājas pašvaldību. Šis pasākums ir daļa no “BILŽU BIROJA” rīkotās akcijas “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”.

“BILŽU BIROJA” direktore Tija Auziņa akcijas ideju guvusi, dažādās Latvijas vietās manot skumstošas, aprūsējušas vai vienkārši garlaicīgi vienādas pastkastītes. Tāpēc "BILŽU BIROJS" aicina privāto pastkastīšu īpašniekus kopā ar bērniem un citiem ģimenes locekļiem radoši izdaiļot savas piemājas pastkastītes, padarīt tās krāsainas un īpašas, lai atjaunotā pastkastīte kļūtu par mājas vizītkarti un arī par oriģinālu vides objektu.

Ceram, ka pastkastīšu izstāde iedvesmos ikvienu liepājnieku aplūkot savu un arī apkārt esošās pastkastītes. Sakopjot savas mājas un dārzus, ņemsim rokās ne tikai grābekļus un lāpstas, bet arī otas un krāsu bundžas un radoši atjaunosim un mākslinieciskosim savas pastkastītes! Dariet kā mēs, dariet labāk par mums!”
Lai piedalītos akcijā un kļūtu par “BILŽU” neklātienes dalībnieku, mākslinieciskoto pastkastīšu fotogrāfijas jānosūta uz “BILŽU BIROJA” e-pastu pastkastites@bildes.lv. Vairāk informācijas par akciju festivāla “BILDES” mājaslapā – www.bildes.lv.