Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

16.11.20

Jauns veikals - BRANCHESS!

Apģērbu un aksesuāru zīmols BRANCHESS tagad arī Liepājā!

Šodien, 16. novembrī, TN “Kurzeme” 3. stāvā atvērts Latvijā iemīļots sieviešu un vīriešu apģērbu, un aksesuāru veikals BRANCHESS, kas jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Valmierā, Alūksnē, Ventspilī un tagad arī Liepājā!

BRANCHESS saviem klientiem plašā izvēlē piedāvā sieviešu svētku un ikdienas apgērbus no XS līdz 6XL izmēram, Latvijā dizainētas un ražotas kleitas, svārkus un blūzes par pieejamām cenām, kā arī dažādus aksesuārus. Latvijā šūtās kleitas, svārki, blūzes, kā arī vīriešu tauriņi, tiek šūti no kvalitatīva un rūpīgi izvēlēta auduma, lai būtu ērti valkājami un viegli kopjami. BRANCHESS īpaši rūpējas arī par vīriešu apģērbu piedāvājumu. Veikalos sev koptēlu var izveidot puiši, vīrieši un kungi no XS līdz 6XL izmēram. Eleganti un kvalitatīvi uzvalki līdz 72. izmēram, ļoti plaša kreklu un aksesuāru izvēle, virsjakas, kā arī dažāds ikdienas apģērbu piedāvājums.

Tikai šonedēļ, veikala atklāšanas svētkos no 16. novembra līdz 20. novembrim BRANCHESS saviem klientiem dāvina -10% atlaidi visām pilnas cenas precēm un bezmaksas klienta kartes noformēšanu.

BRANCHESS ārkārtas situācijas periodā strādās darba dienās no plkst. 10:00 līdz 20:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.